Creamed Honey and Long Pepper - Hive Inspiration
17432
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17432,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,columns-3,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Creamed Honey and Long Pepper

Net Weight: 250g 8.9 oz.

 

100% raw creamed honey with pure natural ingredients

 

Creamed Honey and Long Pepper

Puiki kelionė kontrastingos Indijos link su šaukštu kvepiančio kreminio medaus ir žiupsneliu ilgųjų pipirų – puikaus ir natūralaus afrodiziako. Ypatinga medaus tekstūra, lengvai kabinama net ir didžiausiu šaukštu.

Long peppers

Šis unikalus prieskonis ilgą laiką buvo nepelnytai pamirštas. Priklausydamas “Piperaceae” šeimai, visa galva lenkia kitus artimus savo giminaičius juoduosius pipirus, būdamas puikus afrodiziakas, bei pukiai gelbstintis nuo įvairių negalavimų. Skirtinguose literatūros šaltiniuose jų priskaičiuojama iki 12. Ilgieji pipirai naudojami ajurvedinėje mityboje bei medicinoje maišant juos su kitomis gydomosiomis žolelėmis. Juos įprasta vartoti norint pagerinti virškinimą, gydyti plaučių ligas, įskaitant astmą, bronchitą, kosulį. Puikiai degina riebalines rūgštis ir praktiškai neturėdami jokio šalutinio poveikio yra daug sveikesnė alternatyva sintetiniams ir klinikiniams svorio mažinimo būdams.

 

Buy a Product